Боротьба з кризою: об'єднання японських виробників термопластавтоматів

Боротьба з кризою: об'єднання японських виробників термопластавтоматів

Японські виробники термопластавтоматів - машин для лиття пластмас під тиском (ТПА), відчувають важкі фінансові часи. Великий виробник термопластавтоматів, компанія Japan Steel Works Ltd. (JSW) оголосила про купівлю контрольного пакета акцій свого конкурента Meiki Co. Ltd., спираючись на існуючі партнерські відносини між двома фірмами.

Сума угоди склала 520 мільйонів ієн ($ 5,8 млн.) за 50,95% акцій Meiki Co. Ltd, які додадуться до придбаних раніше 14,7%. Компанії повідомили, що рішення про об'єднання було прийняте для того, щоб вижити в умовах глобальної конкуренції.

Компанія JSW прагне розширити збут своєї продукції в автомобільній галузі, об'єднавши свої середні і великі термопластавтомати з мережею продажів спеціалізованих великих ТПА компанії Meiki.

«Незважаючи на недавні важкі часи, ринок термопластавтоматів поступово починає демонструвати ознаки відновлення, а в наступному фінансовому році, очікується піднесення автомобільної індустрії та відновлення капітальних вкладень, який викличе попит на ТПА», - вважають в JSW.

Компанії мають намір налагодити тісне співробітництво в галузі маркетингу, обміну персоналом, технологій, створити загальну систему закупівель та спільного виробництва. Meiki продаватимуть малі та середні ТПА з повністю електричним сервоприводом виробництва JSW.

Це вже не перше об'єднання на японському ринку. У 2002 р. відбулося об'єднання Alpine-Hosokawa (Німеччина-Японія). Компанія «Японські ливарні машини» в 2007 р. оголосила про початок співпраці з відомим виробником японських термопластавтоматів - компанією Japan Steel Works (JSW) та її німецьким партнером - компанією Windsor, який спеціалізується на наданні сервісних послуг. У 2008 році Sumitomo Heavy Industries купила німецьку Demag Plastics Group, а Toshiba Machine Co. Ltd. і німецька KraussMaffei AG стали партнерами з розвитку технологій.

На початку року Mitsubishi Heavy Industries Plastic Technology Co. Ltd повідомила, що почне продавати в Японії термопластавтомати для багатокомпонентного лиття свого європейського конкурента Engel Austria GmbH.

На щастя, в Україні кризової ситуації у галузі виробництва та збуту ТПА не виникло, тому що попит перевищує пропозиції. Це повністю підверджується успішним 14-річним досвідом роботи компанії «Термопак».

Мітки:

промисловість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create