Кондиціонери GREE тепер будуть працювати на сонячній енергії!

Кондиціонери GREE тепер будуть працювати на сонячній енергії!

Корпорація Gree Electric Appliances відкрила нову еру енергозбереження - випустила кондиціонери GREE, що працюють на енергії сонця.

Перші кондиціонери GREE, які працюють на сонячних батареях, у кількості 50 000 будуть представлені на американському ринку, а згодом їх можна буде купити і в Китаї.

Зі слів головного інженера Gree Electric Appliances, нова модель кондиціонера, розроблена компанією Gree, живиться з електромережі лише тоді, коли сонячної енергії для цього недостатньо. Крім того, покупці таких кондиціонерів GREE отримують додаткову вигоду, передаючи в електромережу надлишки електроенергії, що її виробяють сонячні батареї.

Нова модель GREE має стати популярною в Америці, тому що американський уряд активно підтримує ідею використання сонячної енергії. Китай же, будучи головним виробником і споживачем кондиціонерів, теж має величезний потенціал для продажу кондиціонерів, які працюють на сонячних батареях.

У найближчому майбутньому почнеться виробництво другого покоління таких кондиціонерів, які використовують лише енергію сонця і абсолютно безпечні для навколишнього середовища.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://mekon-ltd.ub.ua/
  • +38 (044) 592-07-XX

Мітки:

спліт-системи побутові кондиціонери купити кондиціонер gree кондиціонери gree кондиціонери

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create