В Україні збільшиться виробництво соняшникової олії

В Україні збільшиться виробництво соняшникової олії

В Україні істотно зростає виробництво соняшникової олії. Урожай соняшнику в Україні цього року складе 10,5 млн тонн, тоді як в 2012 році він досягав 9 млн тонн.

Експерти прогнозують зростання цього ринку і надалі. Справа в тому, що вартість входу на ринок невелика, обсяг виробництва залежить лише від того, скільки сировини може собі дозволити переробити новостворене підприємство, а ринок збуту практично не обмежений: якщо навіть на вироблений обсяг олії не знаходить регіональних покупців, то вона просто відправляється за кордон (в основному в Туреччину і Європу), де її охоче купують.

Якщо і ви вже маєте власне виробництво соняшникової олії або плануєте його відкрити, то знаєте, що крім якості насіння, важливим для успіху і конкурентоспроможності вашої продукції є обладнання.

ПП Лаврін гарантує якість свого обладнання для виробництва олії та переробки зернових. Тут ви можете придбати: олійний прес шнековий, лінії фільтрації рослинних олій, екструдер зерновий, екструдер соєвий, шнековий транспортер, калібратор насіння (очищення насіння).

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://lavrin-oil.ub.ua/
  • +38 (056) 796-60-XX

Мітки:

соняшникова олія апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create