Штрафи за руйнування доріг хочуть збільшити в три рази

Штрафи за руйнування доріг хочуть збільшити в три рази

Міністерство інфраструктури України пропонує збільшити штрафи за руйнування доріг для водіїв до 1,360-2,125 тис. грн, а для перевізників - до 17 тис. грн.

Голова "Укравтодору" Євген Прусенко повідомляє, що, зокрема, пропонується збільшити штрафні санкції за перевищення ваги транспортного засобу і наблизити їх до тих штрафних санкцій, які діють сьогодні в Білорусі та Польщі.

На сьогоднішній день в країні діють штрафи для водіїв у діапазоні 510-680 грн, для перевізників - 1,360-1,7 тис. грн. Приміром, за аналогічні порушення штрафні санкції в Білорусі складають (в переведенні на гривню) 1,9 тис. грн і 4,7 тис. грн, у Польщі - 2,28 тис. грн і 5,623 тис грн відповідно.

Якісний ремонт доріг виконує фірма "Укрбудшлях-Д", яка працює в місті Дніпропетровськ і по всій області. "Укрбудшлях-Д" - це професійний підхід до справи, підтвердження якого можна побачити на практиці.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://uspd.ub.ua/
  • +38 (056) 794-69-XX

Мітки:

техніка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create