На ринку України з'явилася металочерепиця, що не має аналогів

На ринку України з'явилася металочерепиця, що не має аналогів

Металочерепиця Rauni - саме вона завоювала європейський ринок і саме її гідно оцінили українці. Це результат інноваційних фінських технологій, що дозволили виробляти металочерепицю, яка не має аналогів.

Ключовою перевагою металочерепиці Rauni є властиві їй фігурні зрізи, які точно повторюють кромку листа. Вони дозволяють зробити покрівлю практично безшовною. Не видно місць стикування аркушів і в результаті покрівля виглядає монолітно.

Крім того, кожен лист металочерепиці Rauni має подвійну капілярну канавку, що повністю виключає попадання вологи під покрівлю.

Черепиця представлена на ринку різними типорозмірами: Premium, Standart і Mini. Вони відрізняються довжиною хвилі і сходинки. Зазвичай, черепиця, яку можна зустріти на ринку, вся стандартного розміру.

Купити фінську металочерепицю Rauni в Україні пропонує Донецька постачальна металургійна компанія. Звертайтесь, і фахівці підприємства безкоштовно здійснять прорахунок матеріалів на вашу покрівлю, а бригада досвідчених покрівельників змонтує її в найкоротші терміни.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://dsmk.ub.ua/
  • +38 (050) 904-95-XX

Мітки:

промисловість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create