В Україні 51% населення страждає від зайвої ваги

В Україні 51% населення страждає від зайвої ваги

В Україні більше половини населення страждає від ожиріння. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, середній показник надмірної ваги у Європі становить 53,3%.

При цьому найнижчий він у Швейцарії. Тут тільки 44,3% громадян страждають від ожиріння. А от Туреччина стала лідером на європейському континенті за кількістю товстунів. Однак лідери з ожиріння планетарного масштабу за даними ВООЗ, живуть в Тихоокеанському басейні.

Експерти кажуть, що надмірна вага стала глобальною проблемою через зростання рівня життя населення, малорухливого способу життя, нераціонального харчування зі збільшенням кількості рафінованих продуктів і постійних психологічних стресів. Боротьба з ожирінням повинна проводитися комплексно і за рекомендаціями лікаря.

Якщо вас цікавлять тренажери, звертайтеся в Інтернет-магазин "Мегасвіт". Тут Ви зможете купити тренажер, вибрати і купити бігову доріжку або велотренажер, який буде підходити саме для Вас.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://trenajor.ub.ua/
  • +38 (098) 690-05-XX

Мітки:

купити тренажер інші види спорту

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create