Названо найкращі міста для бізнесу в Україні

Названо найкращі міста для бізнесу в Україні

В Україні другий рік поспіль найпривабливішим містом для ведення бізнесу стає Донецьк. Про це свідчать дані рейтингу журналу Forbes.

Донецьк продовжує благоустроюватися, а наявність в ньому штаб-квартир найбільших роботодавців країни манить хороших фахівців з інших регіонів, включаючи Київ. Таким чином, столиці Донбасу навіть вдалося зупинити спад населення. У той час Донецьк ще відстає від інших великих міст за кількістю торговельних площ на душу населення. Також неважливо йдуть справи з відкритістю для інвесторів і загальним бізнес-кліматом.

Крім того, ще одним містом, що розвивається, стала Вінниця. За рік вона піднялася в рейтингу на кілька сходинок. На сьогоднішній день місто є одним з лідерів за темпами зростання середньої зарплати і обсягів реалізації промислової продукції. Вінниця активно впроваджує різні інновації, що може послужити прикладом не тільки для інших обласних центрів, а й для столиці. Правда, місто все ще залишається інфраструктурно непривабливим - у Вінниці старий аеропорт, мало готелів і торгових площ.

У цілому містам є куди рости: за інтегральним показником лідер рейтингу набрав тільки 85 балів зі 100 можливих. На другому місці розмістилася Одеса, а от третє місце цього року Харків поступився Львову. Четверте місце здобув Дніпропетровськ, а п'яте - Харків. У другій п'ятірці рейтингу кращих міст для бізнесу йдуть: Вінниця, Сімферополь, Миколаїв, Полтава і Севастополь.

Мітки:

ведення бізнесу рейтинг бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create