Українські банки впроваджують нові технології

Українські банки впроваджують нові технології

З метою наближення рівня обслуговування клієнтів у відділеннях банку до стандартів європейського обслуговування, вирішення проблеми черг, банки України впроваджують обслуговування клієнтів у «один контакт», коли фахівець банку виконує операції з обслуговування клієнтів і операції з готівковими за умови обладнання робочого місця автоматизованими АТМ-системами (TCD, TCR, таймбокси, темпокаси і т.д.). Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Згідно з інформацією, така практика поширена в багатьох країнах світу, де клієнт отримує весь спектр послуг - від консультації до внесення платежу - у одного фахівця і не стоїть в черзі. Використання на робочих місцях автоматизованих АТМ-систем значно безпечніше, ніж сертифіковані касові кабіни, і практично виключає ризик пограбування готівкових коштів. Ризики пограбування зменшуються за рахунок наявності затримки доступу до видачі готівкових цінностей електронним касиром, а також шляхом встановлення банком незначного розміру ліміту касової операції і лімітів - наприклад, від 100 000 грн. до 300 000 грн.

Як повідомляється, Національний банк України погодився з доводами Незалежної асоціації банків України (НАБУ), що підвищення рівня безпеки банківських відділень має здійснюватися насамперед за рахунок використання нових технологій в касовому обслуговуванні, а не за рахунок посилення їх фізичного захисту.

Мітки:

банки фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create