Український чорнозем приваблює китайський бізнес

Український чорнозем приваблює китайський бізнес

Можливості китайського сільського господарства значно обмежені природними чинниками, тому китайський бізнес все більше привертають українські чорноземи. Про це повідомив генеральний директор інвесткомпанії European Capital Management Вадим Браїловський.

"Для Китаю сьогодні важливо створення іноземних продовольчих баз в Україні, особливо на тлі загострення світової продовольчої кризи і співвідношення частки родючих земель і відсотку населення. Економічна ефективність сільськогосподарського виробництва в Китаї дуже висока, що дозволяє йому не тільки вирішувати продовольчу проблему всередині країни, а й експортувати велику кількість продовольчих товарів", - відзначає він.

Втім, за його словами, в довгостроковій перспективі можливості китайського сільського господарства все ж значно обмежені природними чинниками. Тому, на думку Вадима Браїловського, китайський бізнес все більше привертають українські чорноземи.

"Вже стають реальністю, наприклад, проекти, пов'язані із забезпеченням китайської економіки широкою номенклатурою товарів критичного імпорту. Україна, як передбачається китайськими державними плановими органами, в змозі забезпечити для Китаю достатні запаси зерна, соняшникової олії, сої, ріпаку, білого гороху, вовни і т.д ", - додає він.

За словами експерта, в рамках реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. співпраця України та Китаю визначена як стратегічна.

Мітки:

апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create