За 5 років експлуатації автомобілі втрачають майже половину своєї вартості

За 5 років експлуатації автомобілі втрачають майже половину своєї вартості

Більшість автомобілів в Україні за 5 років експлуатації втрачають від 35% до 50% своєї вартості. До такого висновку прийшов AUTO.ria.ua, проаналізувавши статистику пропозицій про продаж найбільш популярних на вторинному ринку моделей авто.

Так, вивчивши різницю у вартості нових і б/в авто, AUTO.ria.ua з'ясував, що більшість автомобілів щороку втрачає в середньому від 9 до 12% вартості. У підсумку, за п'ять років розбіжність в ціні між аналогічними новими і б/в моделями авто може розрізнятися практично вдвічі. А, з урахуванням торгу, ціна на б/в авто може бути знижена ще більше.

При цьому, як з'ясувалося під час дослідження, автомобілі різних країн-виробників з віком дешевшають по-різному. Так, автомобілі українського та китайського виробництва в перший рік після покупки можуть втратити в ціні до 20%, після чого цей відсоток знижується з кожним роком. Вартість автомобілів інших марок, за даними сайту, зменшується більш рівномірно.

Примітно, що серед всіх розглянутих марок авто, найбільш стійкими до вікового здешевлення виявилися ходові ВАЗ і Deawoo. Так, власники цих авто, які купили свої машини в салоні 5 років тому, сьогодні при продажу втратять всього 30-35% їх вартості. Причина тому - стабільно високий попит на дані авто серед населення, а також відносна дешевизна запчастин для них.

Мітки:

бв авто транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create