Українці масово кинулися купувати мотоцикли

Українці масово кинулися купувати мотоцикли

За перше півріччя 2013 року українці придбали втричі більше мотоциклів, ніж за такий же період 2012 року, повідомляє "Сегодня".

Ці дані опублікувала інформаційно-аналітична група "Автоконсалтинг". Як відзначають аналітики, причин для зростання ринку три: "Перша - ціни. Китайський мотоцикл можна купити за 10-15 тис. грн. За найдешевшу машину треба віддати 60 тис. Головні регіони, де купують мотоцикли - це провінція, де грошей не так багато. Друга причина - поява байкерських спільнот, проведення різних фестивалів для байкерів. Третя причина - поява "робочих" версій мотоциклів - вантажних трьохколісників, які також дуже потрібні на селі", - пояснює директор "Автоконсалтингу" Олег Омельницький.

Крім того, у мотоциклів є традиційні переваги, які часто стають фактором для покупки саме їх, а не автомобіля. "Вони дуже зручні для міст-мільйонників. Авто в пробці займає 10-12 кв. м. площі дороги, а мотоцикл - тільки 2 кв. м. У шість разів менше. Це також подвійна економія бензину, вдвічі менше викидів в атмосферу. Плюс - фізичні відчуття при поїздці зовсім інші", - розповідає президент національної асоціації мотоциклістів України Костянтин Жук. Однак мотоциклісти частіше гинуть в порівнянні з водіями автомобілів.

Крім того, найближчим часом мотоцикли мають подорожчати разом з автомобілями внаслідок введення спецмита, а нинішня дешевизна мотоциклів продиктована залишками закуплених раніше моделей.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create