Реклама за копійки потрібна? Звертайтесь!

Реклама за копійки потрібна? Звертайтесь!

Реклама в будь-якому вигляді — на листівках, банерах, в газеті і телебаченні коштує дуже дорого. Але є один спосіб привернути увагу потенційних клієнтів буквально за копійки! Йдеться про рекламу на поліетиленових пакетах, які використовуються споживачами будь-якої продукції.

Якщо ви підприємець, замовте пакети з нанесеною на них інформацією  логотипом вашої компанії, фірмовою символікою, контактними телефонами, схемою проїзду, інформацією про акцію і знижки  все, що вважаєте за потрібне для популяризації вашого бізнесу!

Уявіть, як тисячі людей будуть носити пакети з вашою рекламою по вулицях! Як швидко окупиться така реклама! Ефект не порівняти з листівками і флаєрами, які навіть ніхто не читає!

Замовте виготовлення поліетиленових пакетів з рекламною інформацією в компанії «Екстра Пластик»! Скористайтеся унікальною можливістю розрекламувати продукцію вашого виробництва за копійки!

Яким може бути ваш пакет з рекламою можна побачити в каталозі продукції компанії «Екстра Пластик».

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://exstraplastik.ub.ua/
  • +38 (056) 794-03-XX

Мітки:

товари

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create