277 українських підприємств отримали доступ до ринку ЄС

277 українських підприємств отримали доступ до ринку ЄС

Право експорту продукції на ринки Європейського Союзу, станом на 25 листопада, вже мають 277 вітчизняних підприємств.

Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Ми бачимо прогрес у просуванні вітчизняного виробника на ринок ЄС. Так, зараз 277 українських підприємств мають право експортувати свою продукцію на європейський ринок, із них 97 – підприємства, які виробляють харчову продукцію, 180 – це підприємства, які виробляють продукти нетваринного походження", - зазначив Лапа.

Він уточнив, що із зазначених 97 підприємств-виробників харчових продуктів, 7 – виробники м’яса птиці та продуктів із нього, 19 – риби і рибопродуктів, 2 - яєць та яйцепродуктів, 49 - меду бджолиного, 5 - жаб’ячих лапок та равликів, колагену - 1, кишкової сировини – 1.

При цьому, наголосив Лапа, у поточному році в результаті довготривалих спільних зусиль держави та бізнесу, 13 українських підприємств були схвалені на експорт до ЄС молока та молочних продуктів.

"Для багатьох підприємств право експортувати на ринок ЄС – це питання статусу, і це серйозна перевага на інших ринках збуту", - зазначив голова Держпродспоживслужби.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create