Китайська JICE хоче відкрити в Україні аграрну біржу

Китайська JICE хоче відкрити в Україні аграрну біржу

Міжнародна товарна біржа JICE зацікавлена у відкритті сільськогосподарської товарної біржі в Україні.

Про це йшлося під час робочої зустрічі президента Української аграрної конфедерації Леоніда Козаченка з топ-менеджерами Міжнародної товарної біржі Цзіліня (JICE).

За словами керівників JICE, ідея полягає у тому, щоб створити в Україні біржу, де продавати свою продукцію та хеджувати цінові ризики могли б не лише великі компанії, але й середні фермери.

Таким чином сільгоспвиробники могли б укладати контракти за більш вигідною ціною.

"Пропозиція JICE є цікавою, оскільки в Україні наразі мають можливість продавати свою продукцію на міжнародних біржах лише великі компанії з обсягами виробництва у понад 50 млн дол. на рік. Середні ж компанії із обсягами, наприклад, у 1 млн дол. на рік такої можливості не мають. Саме тому подібна товарна біржа могла б стати корисною українським фермерам", - говорить Козаченко.

Проблема середніх компаній у тому, що вони не мають досвідчених фахівців для укладання ф'ючерсних контрактів на міжнародних біржах, також не можуть самостійно формувати великі експортні партії, наголосив президент УАК.

"Ми домовилися з представниками JICE обмінятися детальною інформацією про те, як вони бачать реалізацію подібного проекту в Україні", - зазначає Козаченко.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create