Безкоштовний вебінар "Гранти 2017: КОМУ, НА ЩО І СКІЛЬКИ ДАЮТЬ?"

Безкоштовний вебінар "Гранти 2017: КОМУ, НА ЩО І СКІЛЬКИ ДАЮТЬ?"

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР

 Останнім часом все більше організацій і приватних осіб в нашій країні подають заявку на грант. Це не дивно, адже свіжі та цікаві ідеї вимагають коштів. Проте для фахівців України великою проблемою є написання та подання грантової заявки. Що потрібно знати, щоб Ваша заявка мала шанс на успіх? Як її оформити? Як найбільш вигідно подати Ваш проект, щоб «донор» підтримав саме Вас? І найголовніше: де шукати грантові програми?

 Відповість на всі ці та інші питання Олександр Бабій – провідний спеціаліст в галузі фандрейзингу, керівник Проектного офісу ТПП України, директор Агенції Місцевого Економічного Розвитку, а також автор тренінгів з бізнес-стратегування, фандрейзингу, написання грантових заявок.

 14 грудня о 19:00 відбудеться безкоштовний вебінар «Гранти 2017: КОМУ, НА ЩО І СКІЛЬКИ ДАЮТЬ?» На вебінарі Ви дізнаєтесь про пріоритети та модні тенденції донорського фінансування, ТОП програми для місцевого розвитку, ТОП проекти для малого та середнього бізнесу та 10 практичних кроків, щоб отримати кошти. Також учасники вебінару отримають спеціальні умови навчання з написання грантових заявок.

 За детальнішою інформацією звертайтесь за номером +38(067)343-71-40 та ел. адресою MASTER@N-S.CLUB.

Посилання на наш сайт: http://sbiz.club/.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create