Фахівці Центру корекції взяли участь в зустрічі експертів з крос-лінкінгу, що проходила в Цюріху (Швейцарія)

Фахівці Центру корекції взяли участь в зустрічі експертів з крос-лінкінгу, що проходила в Цюріху (Швейцарія)

Тернопільський Центр корекції зору вже багато років допомагає людям вирішити проблему з зором. Ми постійно займаємося розширенням діяльності, оновленням техніки, з якою працюємо і діагностичного обладнання.

Крім того, фахівці нашого центру є постійними учасниками різних зустрічей, виставок і з'їздів. Нещодавно ми взяли участь в роботі 11 зустрічі експертів з крос-лінкінгу, що проходила в Цюріху (Швейцарія).

На цій зустрічі ми не тільки поділилися своїм досвідом у сфері крос-лінкінга, а й запозичили світовий досвід в лікуванні захворювань рогівки інших фахівців. Крім того, ми представили учасникам зустрічі доповідь на тему "Ефект спрощення епі-он крос-лінкінгу". Таким чином ми розширюємо наші пізнання в галузі офтальмології і не збираємося зупинятися.

Якщо вам потрібна консультація офтальмолога або діагностика зору, то звертайтеся в нашу клініку. Наші фахівці нададуть вам повну консультацію і допоможуть з вирішенням вашої проблеми.

 

 

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create