Україна побила 20-річний рекорд з вилову риби

Україна побила 20-річний рекорд з вилову риби

У 2016 році вилов риби у внутрішніх водоймах та морях склав майже 80 тисяч тонн.

За останні два роки вилов риби у внутрішніх водоймах та морях збільшився на 25%. У 2016 р. він становив 80 тис. т. Про це заявив голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів.

У 2014 році у внутрішніх водоймах та морях України вилов склав 59,8 тис. т, в 2015 - 68,1 тис. т, а в 2016 - 79,5 тис. т. За словами Коваліва, без урахування обсягів морського вилову в Чорному морі, які держава втратила через анексії Криму, вилов 2016 р. є найбільшим за останні 20 років, починаючи з 1996 р.

Збільшення обсягів вилову Голова Держрибагентства пов'язує з дерегуляцією і стимулюванням рибалок-промисловиків показувати реальні обсяги вилову.

Деталізуючи показники вилову риби в Україні, Ярема Ковалів додав, що незважаючи на загальне зростання вилову і зростання в ньому частки фермерської риби, домінувати продовжує промисловий вилов.

"У 2015 р. аквакультура показала 20,2 тис. т, в 2016 р. є невелике зростання - 21,4 тис. т. Проте в структурі українського вилову це всього 25% проти промислового вилову риби в 58,1 тис. т. У світі ця пропорція з кожним роком збільшується на користь споживання не дикої, а фермерської риби: 52% в 2016 р. У цьому напрямку ми бачимо основний потенціал України в найближчі роки", сказав Ковалів.

Раніше повідомлялося про те, що Естонія виділила 100 тисяч євро Держрибагентству України.

 

Джерело: bigmir.net.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create