Україна збільшила експорт цукру у 33 рази

Україна збільшила експорт цукру у 33 рази

Україна у 2016-2017 маркетинговому році, порівняно з попереднім періодом, збільшила експорт цукру у 33 рази – до 344 тисяч тонн.

Про це сказав міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, такий результат досягнуто завдяки системній та злагодженій роботі всієї виробничої ланки – від виробників цукрових буряків до переробників.

 "Визначний момент попереднього року – збільшення у цукровій галузі всіх показників. Це великі показники, які фактично створюють передумови для подальшого зростання галузі", - наголосив міністр.

Українські аграрії виростили не тільки гарний врожай цукрових буряків, але й якісний.

Покращення якості сировини дало змогу у поточному сезоні отримати 6,9 тонн цукру з одного гектару, що втричі більше, ніж в 2010 році.

Завдяки зростанню врожайності у 2016 році валовий збір цукрових буряків із площі 290 тис. га становив 13,2 млн тонн, тоді як у 2000 році таку ж кількість цукросировини було зібрано із площі у 747 тис. га.

"2016 рік можна визначити як рік чіткої динаміки. На 25% до попереднього року збільшилися площі під цукровим буряком, на 30% - виробництво цукросировини, на 40% - виробництво цукру. Така динаміка вражає, якщо говорити про світову практику", - зазначив очільник аграрного міністерства.

"У галузі дуже амбітні плани – цьогоріч експортувати мільйон тонн цукру. Дуже добре, коли бажання та амбіції досягаються", - сказав міністр.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create