В Україні можуть скасувати 100 актів, що заважають бізнесу

В Україні можуть скасувати 100 актів, що заважають бізнесу

На черговому засіданні Кабінету міністрів України Міністерство юстиції запропонує скасувати 100 нормативно-правових актів, які втратили свою актуальність. Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє Укрінформ.

"Сто наказів, які не просто втратили актуальність, а є на сьогоднішній день шкідливими для українського бізнесу і для українських громадян, будуть скасовані на найближчому засіданні уряду з ініціативи Міністерства юстиції", - зазначив Петренко.

Він нагадав, що за минулий рік уряд одним рішенням скасував понад 360 нормативних актів.

"Зараз ми аналізуємо ще 400 відповідних інструкцій, регламентів і рекомендацій ... До кінця березня у всіх міністерств є час надати обґрунтування, які з цих актів вони вважають актуальними. Всі ці обгрунтування ми оприлюднимо.

І якщо хтось із чиновників буде намагатися зберегти акт, що створює перешкоди для бізнесу, про це повинна дізнатися країна і суспільство. І наступний наш крок ... скасування сотні актів, які наплодили бюрократи за останні 25 років", додав міністр юстиції.

Він також звернувся до ЗМІ з проханням максимально підтримати ініціативу Мін'юсту, "бо спротив з боку бюрократичного апарату шалений".

Нагадаємо, раніше Павло Петренко заявив, що Мін'юст запускає сервіс, який дозволяє створити або ліквідувати ФОП онлайн протягом доби.

 

Джерело: bigmir.net.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create