П'ять нових українських підприємств отримали доступ на ринок ЄС

П'ять нових українських підприємств отримали доступ на ринок ЄС

У 2017 році ще п'ять нових українських підприємств, які займаються виробництвом харчових продуктів, отримали право експорту в ЄС. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

Зокрема, на європейський ринок поставлятимуть свої товари: одне підприємство з виробництва молочної продукції, одне підприємство з виробництва готової продукції з м'яса птиці, три підприємства з виробництва меду.

"Україна має великий експортний потенціал, а українська продукція коштує того, щоб продаватися на полицях Європейського Союзу. І ми, зі свого боку, робимо все можливе для відкриття нових ринків збуту", заявив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

Так, в цьому році Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів продовжила роботу з диверсифікації ринків збуту української продукції з такими країнами:

- Китайська Народна Республіка - робота над розширенням переліку експортерів молочних продуктів, а також подані заявки на відкриття ринку для м'яса птиці і яловичини;

- Йорданія - на фінальній стадії перебуває узгодження ветеринарного сертифіката на експорт охолодженого / замороженого м'яса яловичини;

- Сербія - узгоджена форма ветеринарного сертифіката на експорт м'яса птиці з України до Сербії;

- Єгипет - узгоджена форма ветеринарного сертифіката для експорту охолодженої / замороженої безкісткової яловичини;

- Японія, Канада, Сінгапур, Корея, США - надана інформація про чинну систему державного контролю для відкриття ринку для м'яса птиці;

- Європейський Союз - розширено перелік експортерів харчових продуктів і кормів.

Відзначимо, що в 2016 р. 227 українських підприємств користувалися правом експорту на ринки Європейського Союзу. Із них 97 - підприємства, що виробляють харчову продукцію, решта - продукцію нетваринного походження.

Нагадаємо, раніше перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів заявив, що Європейський союз може прийняти додаткові торгові преференції для України найближчим часом.

 

Джерело: bigmir.net.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create