Кількість туристів в Україні може збільшиться в 2,5 рази

Кількість туристів в Україні може збільшиться в 2,5 рази

І витрачати під час подорожей по Україні вони повинні до 80 млрд грн в рік.

Урядом України затверджено Стратегію розвитку туризму і курортів.

У МЕРТ, яке і займається туристичною галуззю в країні, пояснили, що стратегія визначає державну туристичну політику за наступними напрямками: безпека туристів; нормативно-правове забезпечення; розвиток туристичної інфраструктури; розвиток людських ресурсів; маркетингова політика розвитку туризму і курортів.

Крім того, документом передбачено, що до 2026 року в Україні кількість туристів з інших країн має збільшитися в 2,5 рази; кількість внутрішніх туристів - в 5 разів; кількість робочих місць в сфері туризму - в 5 разів; наповнення бюджетів усіх рівнів від здійснення туристичної діяльності збільшиться в 10 разів.

Прийнята стратегія, як прогнозують в МЕРТ, допоможе збільшити не тільки кількість туристів, а й число суб'єктів туристичної діяльності в 5 разів. А туристи витрачатимуть під час подорожей по Україні до 80 млрд грн.

Для порівняння: туристи витрачають в США $ 220,1 млрд в рік, у Франції - $ 66,8 млрд. Далі йдуть Великобританія, Іспанія і Китай з сумами близько 60 млрд доларів. Україна поки що перебуває на одному рівні з Румунією, Естонією і Кубою зі своїми $ 2,3 млрд доходів від туристів.

Найбільше грошей в інших країнах залишають китайці ($ 164,9 млрд), американці ($ 145,7 млрд), німці ($ 106,6 млрд), британці ($ 79,9 млрд доларів) і французи ($ 59,4 млрд).

 

Джерело: experttur.com.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create