Експорт насіння льону щорічно зростає

Експорт насіння льону щорічно зростає

Згідно з офіційними даними Фіскальної служби України, в 2016 році Україна експортувала насіння льону на суму $27,69 млн. Протягом же останніх п'яти років сукупні надходження за цією статтею експорту склали $80,09 млн.

Про це повідомила аналітик аграрного ринку «ПроАгро» Станіслава Ярош.

За її словами, в ролі основних імпортерів такої продукції з України в останні роки часто виступають В'єтнам, Єгипет, Польща та ін. У той же час, через особливості оподаткування торгівлі між Китаєм і В'єтнам, часто фінальною точкою поставок продукції до В'єтнаму, як і в ситуації, що спостерігається, виступає саме Китай.

«Незважаючи на те, що зростання експортних надходжень, безумовно, є позитивним явищем, варто відзначити, що скорочення зовнішніх поставок сировини на користь нарощування обсягів експорту продукції з більшим ступенем обробки несе в собі потенційно значно більшу вигоду. Позитивний економічний ефект досягається як за рахунок більш високої вартості такої продукції, так і завдяки виникненню додаткових стимулів розвитку промисловості всередині країни», ― зазначила аналітик.

 

Джерело: Аgravery.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create