Держдума заборонила переказувати гроші з Росії в Україну

Держдума заборонила переказувати гроші з Росії в Україну

Обмеження торкнуться закордонних платіжних систем. Відзначається, що цей документ направлений на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем в Україні.

Про це повідомляє mk.ru. 

Нагадаємо, в жовтні 2016 року у рамках розширення антиросійських санкцій Україна заборонила на своїй території діяльність платіжної системи «Колібрі», якою керує Ощадбанк Росії, «Золота корона» (РНКО «Платіжний центр»), «Юністрім» (банк «Юністрім»), «Міжнародні грошові перекази Лідер» (НКО АТ «Лідер»), Anelik (банк «Анелік РУ»), а так само Blizko (Зв’язок-банк).

Як розповів один з авторів закону Владислав Резник, українська заборона призвела до обмеження конкуренції на російському ринку послуг у вигляді транскордонних переказів грошей без відкриття рахунку на користь іноземних платіжних систем.

Із введенням нового закону передбачається, що перекази з Росії в державу, яка ввела заборону щодо російських платіжних систем, будуть можливі лише за умови, що оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ.

Джерело: zik.ua.

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create