Капуста подорожчала майже на третину

Капуста подорожчала майже на третину

Поточного тижня на українських ринках зафіксовано стрімке зростання цін на білокачанну капусту. Станом на 23 березня 2017 року капуста подорожчала майже на третину, порівняно з минулим тижнем.

Таким чином, сьогодні великим оптом білокачанну капусту високої якості на ринках країни пропонують за ціною 3,5-4 грн / кг. Для порівняння: ще тиждень тому ціни на зазначену продукцію формувалися в діапазоні 2,8-3 грн / кг.

Варто відзначити, що зростання цін на капусту спостерігається на тлі стабільних обсягів поставок.

Нагадаємо, що в цей же час минулого року білокачанну капусту пропонували за ціною 5,5-6,5 грн / кг, тобто в 1,5 рази дорожче. У другій половині березня минулого року також спостерігалося зростання цін на капусту. Тенденція до зростання цін на ринках країни тоді тривала до початку квітня, після чого продукція знову почала дешевшати.

На ринку білокачанної капусти в Польщі сьогодні спостерігається зовсім протилежна тенденція. На ринку «Броніше» ціни на капусту, порівняно з минулим тижнем, впали на 10-15%. Таким чином, сьогодні на польських ринках білокачанну капусту пропонують дешевше, ніж в Україні - за ціною 0,07-0,13 євро / кг.

 

Джерело: AgroStory.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create