Відновлення циліндричних співвісних поверхонь в габаритних конструкціях і вузлах від "Плазма-Майстер"

Відновлення циліндричних співвісних поверхонь в габаритних конструкціях і вузлах від "Плазма-Майстер"

Фахівці підприємства ПП "Плазма-Майстер" розробили обладнання та технологію відновлення соосних поверхонь діаметром від 30 до 200 мм на базі в 2000 мм у важкодоступних місцях.

У машинобудуванні широко використовується техніка великих розмірів для вирішення спеціальних задач. Це підйомно-транспортна техніка, гірничо-видобувна, сільськогосподарська, транспортна і т. ін.

При виході з ладу елементів таких конструкцій постає проблема відновлення зношених поверхонь. Як правило, це посадочні місця підшипників, шкворнів та інше.

Ці поверхні потребують точної механічної обробки, яка забезпечує чистоту та розмір обробки, а також соосність посадочних поверхонь. Однак габарити та вага цих вузлів не дозволяють виконати обробку на звичайному механічному обладнанні.

У такому випадку єдиним варіантом є використання мобільного розточного комплексу, який монтується безпосередньо на конструкції, що потребує відновлення.

Із питань співпраці звертайтесь за контактними номерами в Києві: +38 (044) 458-69-90, +38 (044) 458-69-89, +38 (044) 458-50-80.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://weldmaster.ub.ua/
  • +38 (044) 332-69-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create