Новинка! Суперсучасні кухонні меблі - виготовлення на замовлення

Новинка! Суперсучасні кухонні меблі - виготовлення на замовлення

Потрібні якісні меблі для кухні на замовлення? Пропонуємо вам продукцію від компанії «Чеські кухні KORYNA». Ми гарантуємо лише якість та надійність нашої продукції.

Кухонні меблі цього типу прямолінійні на фасадних поверхнях та мають грані по периметру, вони відблискують металом, що дивитись дуже стильно та сучасно. Можливе виготовлення у трьох різних кольорах: під колір темно-сірого рельєфного дуба та вибіленого (рельєфного та гладкого) дуба.

Корпус меблів виготовлений з деревостружкової плити (ДСП). Її товщина - 1 см 8 мм. Кутики скруглені та облямовані. Ця модель відноситься до 7 цінової групи з 15. На весь товар підприємство надає гарантію 3 роки.

Компанія «Чеські кухні KORYNA» розпочала свою діяльність ще у 1856 році, тому в неї немалий досвід роботи. Сьогодні ця компанія співпрацює з провідними меблевими компаніями світу. Найбільшою перевагою є те, що вона реалізує кухонні меблі на замовлення, ви можете замовити кухню за індивідуальними ескізами. Наші покупці отримують найвигідніші умови співпраці.

В Україні продукція ТМ KORYNA продається в Києві, Львові, Харкові. Зручні умови доставки. Передоплата 70%. Ще більше інформації про кухонні меблі на замовлення ви можете знайти на нашому сайті.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://koryna.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create