В Новий рік – з новим рівнем сервісного обслуговування!

В Новий рік – з новим рівнем сервісного обслуговування!

Купуючи сучасну сільськогосподарську техніку кожен виробник бажає бути впевненим у її безвідмовній роботі, що здатна забезпечити неперервність технологічного процесу та підвищити ефективність господарювання. Розуміючи високі очікування наших клієнтів, «Волинська фондова компанія» приділяє особливу увагу сервісному обслуговуванню, адже знає, що саме від цього чинника значною мірою залежить довговічність та надійність роботи техніки.

Сервісна служба компанії «ВФК» - це команда висококваліфікованих професіоналів, що готові швидко, якісно та оперативно надати необхідну допомогу. Це можливо завдяки:

-          відповідальності сервісних інженерів та індивідуальному підходу до кожного клієнта;

-          наявності спеціального обладнання для діагностики та ремонту техніки;

-          наявності необхідного досвіду у сервісних інженерів;

-          наявності значної кількості оригінальних запчастин на складі.

Для того щоб підвищити якість надання сервісних послуг та підвищити ефективність роботи нашої сервісної служби, керівництвом компанії було прийнято рішення у 2018 році взяти курс на технічне переозброєння сервісної служби.

І ось вже на початку січня був введений в експлуатацію перший оновлений сервісний бус з усім необхідним обладнанням для якісної діагностики та проведення ремонтних робіт.

Ключі від нового сервісного буса генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Спященко у присутності заступника генерального директора по післяпродажному обслуговуванню Валерія Дударя, начальника сервісного відділу Івана Петренка, сервісних координаторів та працівників сервісної служби компанії урочисто вручив сервісному інженеру Левкову Володимиру з Житомирської філії «Волинської фондової компанії», який буде експлуатувати даний бус.

Таке технічне оновлення є чудовим початком року для нашої сервісної служби, адже воно дає можливість покращити рівень задоволеності клієнтів сервісними послугами та забезпечити ще більш якісне та своєчасне сервісне обслуговування у будь-якому куточку України.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: http://vfc.ub.ua/
  • +38 (0800) 21-11-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

Новини компаній
access_time21.02.2018, 09:06

Купити купюроприймач тепер можна у нас!

Новини компаній
access_time20.02.2018, 15:15

Шланги рвт маслобензиностійкі витримають все!

Новини компаній
access_time20.02.2018, 14:35

Вигідна ціна на гелевий акумулятор!

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create