Не бачити Україні зони вільної торгівлі... до 2013 року

Не бачити Україні зони вільної торгівлі... до 2013 року

Україна вступить у зону вільної торгівлі не раніше 2013 року. Про це завили представники Європейської комісії, зазначивши, що це - оптимістичний прогноз, який може здійснитися у випадку, якщо сторонам вдасться зберегти нинішній темп перемовного процесу.

"Для створення глибокої і всебічної зони вільної торгівлі потрібна тільки ратифікація Європарламента і Верховної Ради України. Отже, ця угода зможе набути чинності у 2013 році", - сказав представник Єврокомісії.

За його словами, незважаючи на те, що угода про зону вільної торгівлі є частиною угоди про асоціацію, воно зможе набути чинності відразу після ратифікації угоди про асоціацію Європарламентом, не чекаючи ратифікації країнами-членами Європейського Союзу.

Представник Єврокомісії також зазначив, що європейська сторона стурбована ситуацією з бізнес-кліматом в Україні. "Необхідно вирішити проблеми митниці, корупції, захисту інвесторів", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, Україна і ЄС почали перемовини щодо угоди про асоціацію в 2007 році. На початку 2008 року сторони почали перемовини щодо угоди про зону вільної торгівлі, яка повинна стати частиною угоди про асоціацію. Україна і Євросоюз планують завершити перемовини про ЗВТ до літа 2011 року.

 

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

зона вільної торгівлі економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create