Януковичу потрібен суд "без корупції"

Януковичу потрібен суд "без корупції"

Віктор Янукович таки ініціюватиме продовження судової реформи і планує довести її до світових і європейських стандартів. Він також зазначив, що важливим чинником судової реформи є підвищення ролі судів у кримінальному провадженні.

Як заявив глава держави на урочистій церемонії складання присяги суддями, яка відбулась сьогодні у Києві, - «Переконаний, судову реформу необхідно продовжувати. На часі реформування кримінального судочинства, яке повинно ефективно захищати справедливість, права і законні інтереси людей... Принципово важливим напрямком реформи є посилення боротьби з корупцією у судовій системі. Люди мають відчувати, що судова система працює на них, на захист їхніх прав та свобод».

При цьому він висловив переконання, що започаткована судова реформа реалізовується у правильному напрямку і що на сьогодні українське судочинство стало ближчим до людей та більш відповідним кращим світовим і європейським стандартам.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

судова реформа право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create