Україна не в змозі сама боротись з обігом медикаментозного фальсифікату

Україна не в змозі сама боротись з обігом медикаментозного фальсифікату

Відтепер Україна спільно з країнами-учасниками СНД буде спільно боротись з обігом фальсифікованих лікарських засобів. Відповідну постанову прийняв Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні. Зазначена угода підписана урядами держав СНД у Кишиневі 14 листопада 2008 р.

Прийняття акта сприятиме співпраці у боротьбі з експортом та імпортом фальсифікованих лікарських засобів та впровадженню сучасних технологій захисту, у тому числі захисного маркування лікарських засобів і методик їхнього використання, спрямованих на припинення обігу фальсифікованих лікарських засобів.

Крім того, реалізація угоди дозволить сторонам-учасницям розширити співпрацю щодо гармонізації нормативних правових актів, які регулюють обіг лікарських засобів, відповідно до міжнародних стандартів, у тому числі з рекомендаціями ВООЗ, а також обмінюватися інформацією про застосовувані способи приховування та маскування фальсифікованих лікарських засобів під час транспортування й збуту, методи їхнього виявлення.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

ліки фальсифікат снд здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create