У Києві на території однієї із залізничних військових частин, що поблизу від станції метро "Лісова", вознісся до неба Православний храм на честь преподобного Миколи Святоші, князя Чернігівського, Печерського чудотворця.

Спроектований він архітектором Георгієм Миколайовичем Рогожиним і зведений під керівництвом голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту, члена громадської Ради національного комітету України по боротьбі з корупцією генерал-лейтенанта Миколи Івановича Малькова, за підтримки великої групи підприємців-благодійників, а також стараннями особового складу залізничних військ України.

Розписаний Храм художниками Максимом Вікторовичем Бровінскім, Андріаном Павловичем Харченко і Сергієм Михайловичем Хіть.

«Волинські Церковні майстерні» також брали участь в облаштуванні храму. Іконостас виготовлений заслуженими художниками України Анатолієм Івановичем Бугринцем (автор проекту) і Петром Григоровичем Гапонюком (позолотник іконостасу). Ікони розписані художником Віктором Анатолійовичем Скіданюком.

 

4 листопада 2010 Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, звершив чин освячення цього храму.