Модернізація газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" обійдеться в $308 мільйонів

Модернізація газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" обійдеться в $308 мільйонів

НАК "Нафтогаз України" розпочала піготовку проекту "Реконструкція лінійних споруд газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород". За словами Міністра палива і енергетики України Юрія Бойка, термін реалізації проекту розрахований на три роки, вартість - $308 млн.

"Під час п'ятого засідання групи технічної координації Європейський Союз і міжнародні фінансові установи загалом узгодили цей проект, одночасно ЄБРР і ЄІБ будуть розглядати його подальше фінансування. Крім того, здійснюється підготовка "швидких" проектів у рамках інвестиційного проекту "Модернізація і реконструкція магістрального газопроводу "Союз", - зазначив Бойко.

"Також ми чекаємо відповіді від комісара Європейського Союзу з питань енергетики, до якого ми звернулися у кінці жовтня з проханням надати інформацію з приводу обговорення ним з російською стороною питання трьохстороннього формату співпраці з модернізації ГТС України", - додав міністр.

За інформацією Ліга.Новини.

Мітки:

газотранспортна система енергетика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create