На Чернігівщині відкриють національний парк "Дніпрово-Деснянське міжріччя"

На Чернігівщині відкриють національний парк "Дніпрово-Деснянське міжріччя"

Незабаром в Україні з’явиться ще один національний парк. Його заснують на Чернігівщині, під назвою "Дніпрово-Деснянське міжріччя". На розробку проекту національного природного парку вже виділено майже 100 тис. грн. Кошти на розробку проекту створення парку виділено з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

За словами представників Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, національний природний парк "Дніпровсько-Деснянське міжріччя" планується створити на базі існуючого регіонального ландшафтного парку "Міжрічинський", що розташований на території Козелецького району.

Крім того, в управлінні розглядається можливість створення на території 3 районів Чернігівської області регіонального ландшафтного парку "Козацький", що орієнтовно займатиме площу 10 тис. га.

Загалом природно-заповідний фонд Чернігівщини на початок грудня налічує 656 об`єктів загальною площею 253,2 тис. га, що становить 7,6 % площі області (середній відсоток заповідності по Україні - 5,1%).

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

національний парк культура

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create