Українську демографію покращує міграційний приріст

Українську демографію покращує міграційний приріст

Цього року в Україні міграційний приріст населення збільшився на 1,8 тис. осіб порівняно з відповідним періодом попереднього року і становив 11,6 тис. осіб. За даними Департаменту сімейної та гендерної політики Мінсім’ї, міграційний приріст зафіксовано у 17 регіонах країни, скорочення - у 10-ти.

Міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін зазначив, що "міграція в Україні поступово набуває рис все істотнішого складника демографічної ситуації".

Майже половина прибулих в Україну зареєстрували своє місце проживання у 5 регіонах - Одеській області, АР Крим, Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях. Серед прибулих в Україну за цей період іммігранти з країн СНД становили 77,8%, з інших країн – 22,2%. Серед вибулих з України 51,9% виїхали до країн СНД і 48,1% - до інших країн.

Станом на 1 жовтня 2010 року в Україні проживало 45 млн. 822 тис. осіб. Упродовж січня-вересня 2010 року чисельність населення зменшилася на 140, 7 тис. осіб, що в розрахунку на 1000 жителів становило 4,1 особи.

Зменшення чисельності населення відбулося виключно за рахунок природного скорочення - 152 тис. 300 осіб. Разом з тим, порівняно з січнем-вереснем 2009 року, обсяг природного скорочення збільшився на 10,2 тис осіб, або з 4,1 до 4,4 особи в розрахунку на 1000 осіб.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

міграція соціум

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create