Нове покриття - невичерпне джерело кольору. Технології самої природи

Колірні рішення композитних басейнів вражають своєю красою. Вони по праву прекрасні. Але при користуванні басейном, 90% того, що ми бачимо - це вода. Вона дарує основні емоції. Але вода завжди коригує колір поверхні і виглядає по-своєму.

У світі представлена величезна кількість красивих кольорів поверхні басейну. На жаль, з багатьма з них вода виглядає без смаку, а іноді, навіть неприємно. Колір басейну як би «переграє» воду, і вона візуально втрачає свою насиченість, свій пріоритет над всім оточуючим. Compass вперше зосередився не на кольорі поверхні, а на кольорі води в басейні. Було поставлено завдання підкреслити її жвавість і красу через кольори покриттів. За еталон взяли природні відтінки води в живій природі.

Результатом запатентованого Bi-luminite TM - процесу виходить неповторний колір води, саме води!

Нове покриття - невичерпне джерело кольору. А це означає, що басейн Compass може ідеально злитися з навколишнім оточенням або створити виразний стиль. Відтінки води в точності повторюють живу природу. Переконайтеся в цьому самі! Погляньте, як виглядає вода в басейнах Compass.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://lord-x.ub.ua/
  • +38 (044) 495-10-XX

Мітки:

товари і послуги товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create