На черзі - Ядерний Кодекс

На черзі - Ядерний Кодекс

Днями уряд країни схвалив концепцію Ядерного кодексу України. Таким чином Кабінет міністрів України своїм розпорядженням №2208-р від 8 грудня ц.р., планує розпочати вирішення проблеми, яка полягає у недосконалості законодавчих актів у сфері використання ядерної енергії, що викликано відсутністю систематизованого, уніфікованого підходу до їхньої розробки.

Існує також необхідність подальшого вдосконалення законодавства у сфері використання ядерної енергії з урахуванням міжнародних зобов'язань України та його адаптації до законодавства Європейського Союзу відповідно до статті 51 Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими співтовариствами та їхніми державами-членами, підписаної 14 червня 1994 року.

Уряд зазначає, що можливі два варіанти розробки проекту Ядерного кодексу для впорядкування законодавства, забезпечення його узгодженості та усунення застарілих норм. Згідно з першим варіантом, у єдиному законодавчому акті планується поєднати чинні положення законодавства у сфері використання ядерної енергії, які ефективно регулюють відповідні відносини і не втратили своєї актуальності. Такий варіант не потребуватиме подальшого перегляду значної кількості актів законодавства. Другий варіант передбачає грунтовне опрацювання чинних положень законодавства у сфері використання ядерної енергії та внесення до нього істотних змін.

За матеріалами видання «ForUm»    

Мітки:

ядерний кодекси головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create