Я домогосподарка! Запишіть мій стаж у трудову книжку

Я домогосподарка! Запишіть мій стаж у трудову книжку

Українські домогосподарки звернулися до Уряду з вимогою визнати ведення домашнього господарства професією і внести її до державного реєстру професій. Відповідне рішення було прийнято у четвер, 9 грудня, у Дніпропетровську, де проходив перший з'їзд домогосподарок.

Близько півтисячі домогосподарок, учасниць зібрання, з 14 областей та Криму, зажадали від влади внесення змін до законодавства про працю. Головна вимога жінок - визнати ведення домашнього господарства професією і внести її до державного реєстру професій.

На переконання активісток профспілки, домогосподарки - одна з незахищених категорій громадян України, адже на відміну він працюючих вони не мають права на пенсію та інші соціальні гарантії.

Свої вимоги жінки адресували не лише Кабміну, а й Верховній раді.

Профспілка домогосподарок України створена півроку тому, її формування почалося з Дніпропетровська. Організація наразі офіційно зареєстрована і має власний статут.

За матеріалами ТСН.

Мітки:

домогосподарки робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 • Михайло Войтович 10 грудня 2010 в 10:56
  Ой, боюсь що це дуже небезпечно в нашій країні. Потім Уряд визначить чоловіка який утримує свою дружину, яка веде домашнє господарство, роботодавцем і обкладе податком зарплату яку він приносить додому...
 • Валентин Цейко 10 грудня 2010 в 11:22
  Цікава пропозиція від жінок, збагачена не аби якою логікою. Як держава повинна вести табель виходу на роботу, і яким чином класифікувати цю працю. Питання відкрите...
 • Еля Коротинська 10 грудня 2010 в 19:42
  Основний податок - сама дружина!!! Однак хто вестиме трудовий стаж, як нараховуватимуть пенсію за вислугу років і скільки може бути максимальний обсяг штату і заробітньої платні???...
 • Николай Роман 10 грудня 2010 в 19:53
  Так виходить, що чоловік буде мати право в певних випадках звільнити працівницю-домогоспоадрку за власним бажанням? :)
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create