У Києві заклали план по реконструкції "хрущовок"

У Києві заклали план по реконструкції "хрущовок"

Незабаром у Києві розпочнеться реконструкція старих панельних будинків. Таким чином її розпочнуть з Печерського району, а саме: вулиць Маршала Гречки, Івана Кучері, а також бульварів Дружби народів і Лесі Українки.

"Насамперед треба провести комплексну реконструкцію кварталів зі старим панельним житловим фондом. Це - квартал по вул. Маршала Гречки, квартал, обмежений вул. Івана Кучері, бульварами Дружби народів і Лесі Українки. Для цих кварталів розроблені містобудівні обґрунтування реконструкції. Вони і визначають обсяги нового житлового будівництва, об'єктів соціальної інфраструктури, модернізації інженерних і транспортних мереж", - заявив головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

За його даними, на сьогоднішній день у місті майже 1 тисяча старих панельних будинків. Головний архітектор Києва також повідомив, що густина населення у кварталах старої індустріальної забудови становить до 250 осіб на 1 га, тоді як для Києва середня густина у кварталах нової житлової забудови сягає 450-550 осіб на 1 га.

"Зараз у місті 1 959 житлових будинків перших масових серій (438, 464, 480, 560 та інші), з них 931 - панельний будинок. Термін служби їх за капітальністю становить 125 років. Ступінь зносу (на сьогодні) перевищує 60%. Якщо конструктивна стійкість будинків присутня, то їхня відповідність сучасним вимогам комфортності і енергозбереження (особливо опір теплопередачі) абсолютно не відповідає чинним нормативам. Не кажучи вже про стан інженерних мереж і систем", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше заступник глави КМДА Олександр Мазурчак заявляв, що знесення "хрущівок" у Києві може початися вже наступного року.

За матеріалами Ліга.Новини.

Мітки:

хрущовки нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create