У Київських кіосках заборонять продаж цигарок та алкоголю

У Київських кіосках заборонять продаж цигарок та алкоголю

У Києві планують заборонити продаж тютюнових та алкогольних виробів у малих архітектурних формах. Відповідне рішення-реконмендації Київраді винесла на своєму засіданні Координаційна рада з питань розвитку підприємництва при Київському міському голові.

Автором постанови є депутат міськради Олексій Омельяненко. Згідно з документом, у малих архітектурних формах забороняється продаж тютюнових та алкогольних виробів.

Одночасно в інших торгових закладах пропонується дозволити продаж цих виробів з 8 до 22 годин. Також пропонують заборонити продаж алкогольних та тютюнових виробів у радіусі 300 м від шкіл, поліклінік і лікарень. За словами заступника голови КМДА Віктора Сівця, прийняття цього рішення дозволить поліпшити стан здоров'я і моральності в суспільстві, перш за все, молоді.

Нагадаємо, раніше комісія Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту підтримала проект рішення щодо внесення змін до рішення «Про впорядкування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у міській торговельній мережі». Детальну інформацію читайте тут.

За матеріалами видання Сегодня

Мітки:

цигарки алкоголь право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 • Михайло Войтович 10 грудня 2010 в 16:29
  "Також пропонують заборонити продаж алкогольних та тютюнових виробів у радіусі 300 м від шкіл, поліклінік і лікарень."
  ---
  підозрюю що затаритись такими товарами можна буде лише за містом і в спальних районах...
 • Максим Мацюк 10 грудня 2010 в 16:39
  300м. для школяра не відстань. Це нічого не змінить. Якщо хочуть щоб діти не курили, треба більш жорсткіше поставитись до тих людей хто їм продає цигарки. Зробити штраф в 10000 гривень за розповсюдження тютюну чи алкоголю неповнолітнім. І продавці задумаються лишній раз чи варто запитати документ у підозрілого покупця.
   
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create