Комсомол по-регіонівськи: студентів змушують вступати в Партію регіонів

Комсомол по-регіонівськи: студентів змушують вступати в Партію регіонів

Студентів вишів змушують вступати в Партію регіонів цілими факультетами. Про це заявив депутат від КПУ Леонід Грач. Він вважає, що влада таким чином розбещує молодь.

"Зганяють в аудиторії студентів і примушують цілими факультетами вступати в Партію регіонів. Квиток регіонала стає перепусткою у життя", - заявив Грач.

"Перед виборами в цю партію записувалися підприємці, що боялися проблем з бізнесом. Тепер ця ж доля спіткала студентів, які теж не хочуть собі проблем, адже попереду іспити, сесії, захист диплома", - повідомив він про ситуацію в Криму.

Комуніст додав, що "тотальні фальсифікації виборів відбувалися не просто на очах у молоді, але і з залученням до цих діянь самих молодих людей".

"Саме їх, які вчора тільки одержали паспорти, регіонали примусили з допомогою підкупу зрадити свою совість і взяти участь у так званих "каруселях", коли цілими автобусами перевозили хлопців від однієї ділянки до іншої, де вони за підробленими візитними картками багаторазово голосували" - обурюється Грач.

Мітки:

комсомол партія регіонів партії

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Николай Роман 13 грудня 2010 в 09:22
    Якщо такі дії є не минучими, то вступлять в ПР. Закінчать ВУЗ і напишуть заяву на вихід. Членство в партії є добровільним і ніхто не буде їх там тримати коли буде написана заява про вихід з партійної організації. Партія регіонів є правлячою партією і членство в ній мало б вважатись престижним так як і було в радянський час з партією пана Грача.
    Хоча сам по собі факт цікавий :)
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create