Про безпеку Євро-2012 подбає штаб Януковича?

Про безпеку Євро-2012 подбає штаб Януковича?

В Україні до Євро-2012 створено Міжвідомчий координаційний штаб з питань безпеки і правопорядку. Відповідний Указ N1117/2010 від 10 грудня 2010 року підписав Президент України Віктор Янукович.

Ця структура створена з метою сприяння оптимізації взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій, узгодження їхньої діяльності з забезпечення безпеки і правопорядку під час Євро-2012.

Міжвідомчий координаційний штаб функціонуватиме як допоміжний орган при Президентові України. На нього покладаються функції підготовки і надання главі держави пропозицій щодо здійснення взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій у сфері забезпечення безпеки і правопорядку в містах, де будуть проводитися матчі турніру, а також забезпечення діяльності Комітету з підготовки і проведення в Україні Євро-2012.

Керівником Міжвідомчого координаційного штабу призначений перший заступник голови Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року і реалізації інфраструктурних проектів Олександр Бірсан.

За інформацією Ліга.Новини.

Мітки:

євро 2012 євро-2012

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create