Президент обмежив фінансування держслужбовців, однак на себе не пошкодував...

Президент обмежив фінансування держслужбовців, однак на себе не пошкодував...

В бюджеті на 2011 рік чи не найбільшою графою видатків є нарахування на діяльність Адміністрації президента. Таким чином в держскарбниці передбачено 1,34 млрд. грн.,на Державне управління справами Президента України Віктора Януковича. Це найбільша сума, яку коли-небудь отримував апарат Глави держави. Максимальний бюджет, який до цього виділявся на забезпечення діяльності Президента, склав в 2008 році лише 1,24 млрд. грн.

Витрати на Держуправління справами при Президентові виростуть на 400 млн. грн у порівнянні з 2010 роком, навіть незважаючи на скорочення штату співробітників в АП і в дорадчо-консультативних органах. Зокрема, зростуть видатки на утримання санітарно-курортного комплексу з 72 млн. грн. в 2010 році до 130 млн. грн. в 2011-му. На 3 млн. грн. зростуть видатки на візити Президента за кордон. Організація та проведення офіційних заходів за участю Президента подорожчають більш ніж на 1 млн. грн.

Мітки:

президент україни фінансування головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create