Бюджет-2011 Верховна Рада розгляне вже завтра

Бюджет-2011 Верховна Рада розгляне вже завтра

Завтра, 14 листопада, у Верховній Раді має відбутися представлення Кабінетом міністрів проекту державного бюджету на 2011 рік та його ухвалення у першому читанні. Після того, як проект буде ухвалено у першому читанні, до 19 грудня депутати, комітети та фракції мають подати свої пропозиції до законопроекту для розгляду його у другому читанні.

За словами голови Верховної Ради України, Володимира Литвина, до 22 грудня Комітет ВР з питань бюджету та Кабінет міністрів мають підготувати цей законопроект до другого читання. І вже 24 грудня ВР має розглянути цей проект закону у другому читанні та ухвалити в цілому.

«Ми повинні до нового року ухвалити бюджет… У Верховній Раді з цього приводу має відбутися спокійна, професійна і об’єктивна розмова», - сказав Володимир Литвин.

Крім того, за словами голови ВР, одночасно має бути ухвалений і закон щодо внесення змін до Бюджетного кодексу у зв’язку з прийняттям бюджету на 2011 рік.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

бюджет-2011 фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create