Нестача долара США гальмує валютний ринок України

Нестача долара США гальмує валютний ринок України

Український валютний ринок переживає нестачу долара США. Таким чином протягом минулого тижня попит на американську валюту перевищував пропозицію. Як зазначив експерт, одного з провідних банків країни, курс долара США до гривні протягом тижня з 6 по 10 грудня був на рівні 7,96-7,9750. Національний банк України з інтервенціями на ринок не виходив.

За словами експерта, при активному попиті на валюту залишки банків на коррахунках в НБУ залишилися на рівні попереднього тижня в межах 16 мільярдів гривень. Зростання ставок на міжбанківські кредити спровокувало відносно невеликі залишки гривні на рахунках банків уНБУ і їх нерівномірний розподіл по банківській системі.

Як припускає експерт, «цього тижня ми зможемо побачити деяку стабілізацію на валютному ринку, що, ймовірно, буде зумовлено зменшенням кількості вільної гривні на рахунках банків в НБУ і підвищенням міжбанківських ставок на короткі ресурси».

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

долар валютний ринок фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create