Підготовка до Євро-2012 наступного року потягне з бюджету 6,5 мільярдів гривень

Підготовка до Євро-2012 наступного року потягне з бюджету 6,5 мільярдів гривень

На Національне агентство з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу і реалізацію інфраструктурних проектів, в проекті бюджету на 2011 рік закладено 6 млрд. 541 млн. 176,1 тис. грн. Згідно із законопроектом, за бюджетною програмою "Організаційне забезпечення підготовки і проведення в Україні фінальної частини Євро-2012 і реалізації інфраструктурних проектів" витрати загального фонду проекту бюджету становлять 6 млн. 256,1 тис. грн.

За рахунок зазначених коштів планується завершити підготовку і введення в експлуатацію 2 стадіонів - по вул. Стрійська-Кільцева у м. Львів і СК "Олімпійський", завершити підготовку до проведення Євро-2012 4 міжнародних аеропортів "Бориспіль", "Львів", "Харків", "Донецьк", тренувальної бази для команд-учасниць чемпіонату на базі спортивного комплексу Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпень), а також розширити у містах, що приймають чемпіонат, електро і автомобільного парку для забезпечення надання послуг громадського транспорту (придбання 33 трамвайних вагонів, 143 автобусів і тролейбусів, прокладання 13,9 км трамвайних і тролейбусних ліній), створити 3 електропідстанції тощо.

У проекті державного бюджету 2011 року за бюджетною програмою "Виконання боргових зобов'язань з кредитів, залучених під держгарантії, які використовуються для реалізації завдань і здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату" із загального фонду передбачені витрати у сумі 416 млн. грн.

За матеріалами Ліга.Новини.

Мітки:

бюджет-2011 гроші євро 2012 фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create