Кабмін прокредитував Аграрний фонд на 100 мільйонів гривень

Кабмін прокредитував Аграрний фонд на 100 мільйонів гривень

Аграрному фонду виділили 100 мільйонів гривень кредиту, для формування державного інтервенційного фонду, а також закупівлі матеріально-технічних ресурсів для потреб сільськогосподарських товаровиробників. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів України, затвердивши постанову № 1127, від 29 листопада 2010 року.

Крім того, 50 млн грн було виділено Міністерству аграрної політики (зараз Міністерство аграрної політики і продовольства) для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів.

Кошти візьмуть за рахунок зменшення субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на 150 млн грн, в тому числі Харківській обл. на 17 млн 7,7 тис. грн, Чернігівській на 13 млн 349,6 тис. грн, Полтавській обл. на 11 млн 470,1 тис. грн тощо.

За матеріалми РБК-Україна.

Мітки:

кредити кабмін агропромисловий комплекс апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create