У 2011 році гривня буде стабільна

У 2011 році гривня буде стабільна

Голова Національного банку України, Володимир Стельмах заявив, що у наступному році є всі умови для стабілізації гривні. Таким чином бюджет-2011 створює належні умови, аби гривня стабілізувалсь і чітко утримувала свої позиції на ринку валют.

"Гривня в 2011 році буде стабільною. За тих умов, при яких складено держбюджет, економічні програми, є абсолютні підстави для її стабільності, - сказав Стельмах агентству Reuters. - Але ми повинні бути пильними і дивитися, як будуть себе вести наші торгові партнери, якщо вони почнуть стимулювати свій експорт за рахунок девальвації валюти, то ми повинні дивитися".

Після девальвації долара більш ніж на 60% в кінці 2008 року гривня залишається відносно стабільною в останні два роки. Міжбанківські котирування в понеділок перебувають на рівні 7,9650 / 7,9680 за $ 1  порівняно з 8,0 на початку року. Проект держбюджету 2011 року був розрахований на курсі 7,95 / $ 1  порівняно з 8,0 / $ 1 в 2010 році.

Нагадаємо, Стельмах стверджував, що впевненості в тому, що коливання на валютному ринку не буде, додає те, що інфляція за підсумками року буде меншою 10%. "За підсумками року вона буде однозначною цифрою, тому немає ніяких підстав (для стрибка курсу)", - сказав голова НБУ.

При цьому Стельмах прогнозує, що в 2011 році інфляція в Україні може бути утримана в межах 8-9%.

За матералами Корреспондент.

Мітки:

гривня бюджет-2011 фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create