Фальсифікаторів місцевих виборів покарано, однак до замовників ще "руки не дійшли"

Фальсифікаторів місцевих виборів покарано, однак до замовників ще "руки не дійшли"

Винних за порушення виборчого законодавства під час місцевих виборів в Україні вже притягнуто до відповідальності. Однак покарано виконавців, до замовників ще руки не дійшли.Таким чином у Чернівецькій області, згідно із судовим вироком, покарано трьох осіб. Одна жінка, будучи членом комісії, умисно підробила підписи виборців й отримала бюлетені для голосування.

Інші двоє – приватний підприємець та студент – на користь одного з кандидатів до міської ради купували голоси студентів за 50 гривень. Винних засуджено до двох років умовного позбавлення волі з випробовувальним терміном на один рік.

Навряд чи ці поодинокі вироки стануть стримуючим фактором для порушників у майбутньому, вважають експерти. Вони переконані, що хвиля страху перед «буквою виборчого закону» вже спала. Після виборів 2004 року було порушено понад тисячу кримінальних справ, було винесено сотні вироків. Громадські організації навіть зробили відеоролики, де на прикладі покараних застерігали потенційних порушників від спокуси.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

фальсифікатори вибори 2011 право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create