Гуляти, так гуляти! 131 мільйон гривень на відпочинок урядовців

Гуляти, так гуляти! 131 мільйон гривень на відпочинок урядовців

У новому бюджеті депутати суттєво збільшили фінансування санаторно-курортних комплексів Верховної Ради та Державного управління справами. Зокрема, сьогодні на засіданні парламенту, під час розгляду проекту бюджету на 2011 рік, Народний депутат України Сергій Шевчук заявив що «на фінансування санаторно-курортного комплексу Управління справами ВР виділено на 12 млн. грн. більше, ніж в минулому році», і це в той час, коли «депутати в переважній більшості не користуються цими комплексами».

Він також наголосив, що в проекті бюджету заплановано збільшити на 34 млн. грн. фінансування санаторно-курортних закладів ДУСі, тому виходить, що в Україні «криза для людей, а для влади вже комунізм настав очевидно». За його словами, «ви довели цю цифру до рекордної – 131 млн. грн.»

В той же час, лідер політичної партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк заявляв, що лікування одного урядовця коштує як лікування 4026 громадян. «Це в країні, де 70% населення живе на 1 тисячу гривень на місяць.», - заявив політик.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

бюджет-2011 головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create