Російські олігархи "поклали око" на українські золотокопальні

Російські олігархи "поклали око" на українські золотокопальні

Відомий російський бізнесмен Михайло Прохоров планує придбати золотодобувну компанію з українським активом. Він заявив що зацікавлений у видобутку золота в Україні. 100% акцій золотодобувної компанії Supatcha Resources Inc. (США) з активами в Україні можуть перейти у руки російського олігарха.

Як йдеться у повідомленні Supatcha у вівторок, першою пропозицію про купівлю за ціною $ 1,75 за акцію зробила OXM Group, а потім надійшла пропозиція від Rustamov Group за $ 2,5 за акцію. У повідомленні уточнюється, що Прохоров допомагав компанії Supatcha придбати права на два родовища в Україні раніше цього року.

Щодо Rustamov Group американська компанія повідомляє, що це інвестиційна фірма в Москві, підтримувана кількома відомими і забезпеченими російськими сім'ями.

Нагадаємо, Supatcha на початку квітня 2010 року придбала за $ 7,5 млн 90% Poltavas Capital Management Ltd (Британські Віргінські о-ви), що володіє українською компанією Золоті ворота, якій, у свою чергу, належать ліцензії на розробку Барлевського і Виноградівського родовищ золота. Наприкінці вересня Supatcha придбала 98% золотої копальні Травнева в Савранському районі Одеської області за $ 3,5 млн. Ще $ 2,8 млн Supatcha має намір інвестувати в розширення виробництва на цій копальні протягом наступного року. Нарешті, 7 грудня Supatcha Resources оголосила про купівлю 50%-ї частки в родовищі золота Балка Широка (Нікополь Дніпропетровської обл.).

За матеріалами видання Корреспондент.

Мітки:

золото добувні компанії товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create